מהן חליפות סומו?

חליפות סומו הן סוג של בגד מרופד הנלבש על ידי מתאבקי סומו כדי לסייע בהגנה על גופם מפני פציעות.

היאבקות סומו היא ספורט שקיים כבר מאות שנים. היאבקות סומו ידועה גם בשם סומו, או באופן רשמי יותר, היאבקות סומו. זהו אומנות לחימה וספורט יפנית עתיקה שבה שני מתאבקים מתמודדים בזירה, ומנסים להוציא זה את זה מהזירה או להיכנע. המטרה של המשחק הזה היא לנצח על ידי הוצאת היריב מהטבעת או על ידי ניצחון על ידי כך שיריבו נוגע בקרקע עם כל חלק בגופו מלבד כפות הרגליים.
למידע נוסף בתחום של סכום מומלץ לבקר ב- sroolik.co.il

חליפות סומו הן סוג של בגד מרופד הנלבש על ידי מתאבקי סומו כדי לסייע בהגנה על גופם מפציעות במהלך משחקים ואימונים. שניהם משמשים כהגנה מפני פציעה וכדרך להקשות על היריבים לתפוס אותם כשהם נאבקים זה בזה במשחקים ובאימונים.

חליפות סומו הן חלק מהותי מהספורט היפני המסורתי של סומו. הם סוג של ריפוד כבד הנלבש על ידי המתאבקים. חליפות אלו עוזרות לגרום למתאבקים להיראות גדולים וכבדים יותר ממה שהם בפועל, וזה יתרון תחרותי בספורט זה.

החליפה מורכבת משני חלקים: מבד חלציים הנקרא "מאוואשי" וז'קט בשם "קשו-מאוואשי" או "קשו-גו" (כלומר "ז'קט מעוצב"). המעיל עשוי בדרך כלל מכותנה עם ברוקד משי על החזה והגב, אך ניתן להשתמש גם בחומרים מודרניים כגון פוליאסטר או ניילון.

מהי חליפת סומו, ולמה שארצה ללבוש כזו?

חליפות סומו הן סוג של חליפה הנלבשת על ידי מתאבקי סומו במהלך המשחקים שלהם. הם עשויים מכותנה כבדה ויש להם בטנה מרופדת עבה בפנים. מטרת החליפה היא לעזור למתאבקים לעלות במשקל ולהגן על גופו מפני פציעה.

חליפות סומו לובשות על ידי מתאבקי סומו כדי להעלות יותר משקל, מה שמקשה על יריביהם לדחוף את הטבעת או לזרוק ממנה לגמרי. הם גם עוזרים להגן על גופו של המתאבק מפני פציעה, מכיוון שלעתים קרובות הם צריכים ליצור מגע עם מתאבקים כבדים אחרים במהלך משחקים.

היאבקות סומו היא ספורט יפני מסורתי, המתאמן בטבעת מעגלית. מטרתו של מתאבק הסומו היא להכריח את יריבו לצאת מהטבעת או לגעת בכל חלק בגופו של היריב מחוץ לקווי הגבול עם גופו או כל חלק מלבושו.

חליפת סומו היא בגד כותנה כבד שמכסה את כל הגוף, כולל שתי ידיים ורגליים. יש לו חגורה רחבה (או "אובי") סביב המותניים. החליפה שוקלת כ-20 קילוגרמים ויש ללבוש אותה על מנת להשתתף בספורט זה.

ביפן, אנשים לובשים חליפות אלה למטרות טקסיות כמו גם לפעילויות הקשורות לספורט כמו היאבקות סומו ואימוני ג'ודו.

כיצד למצוא את המידה הנכונה עבור Sumosuit שלך

ה-Sumosuit מיועד להיות בגד דחיסה שניתן ללבוש על ידי אנשים שעברו ניתוח להרזיה. הוא נועד לסייע בתהליך ההחלמה על ידי הפחתת נפיחות ולחץ דם, כמו גם שיפור זרימת הדם וניקוז הלימפה. החליפה עשויה גם מחומר נושם שיעזור להפחית זיעה וגירוי בעור.

זה צריך להתאים היטב סביב הגוף שלך מבלי להיות הדוק מדי. אתה אמור להיות מסוגל להזיז את הידיים, הרגליים והראש ללא כל הגבלה או הרגשה כאילו אתה נלחץ. אם אתה מרגיש יותר מדי לחץ על חלק כלשהו בגופך או אם החליפה מרגישה צמודה מדי, ייתכן שתצטרך מידה אחרת.

חליפות סומו הן חלק מהותי מהלבוש של מתאבק הסומו. הם לובשים על ידי המתאבקים במהלך האימונים ובמהלך תחרויות. המטרה העיקרית של חליפת הסומו היא להגן על המתאבק מפני פציעה, שיכולה לקרות כאשר הם נופלים על יריביהם או כאשר הם נופלים בעצמם.

הגודל של חליפת סומו חשוב כי הוא קובע עד כמה היא תגן עליך במשחק. הדרך הטובה ביותר לגלות את המידה שלך היא להיבדק על ידי חייט מקצועי שיש לו ניסיון עם חליפות סומו.