אנו מקדישים זמן רב לדבר על ביטוח בריאות וביטוח חיים, אך מהו ביטוח רכב (המכונה גם ביטוח רכב) או ביטוח רכב? להלן כמה תנאי ביטוח שעליך לדעת ולהבין לדעת ולהבין כשאתה קונה ביטוח רכב.

מדינות מסדירות את החוקים והמדיניות שלהן לכיסוי ביטוח רכב, כולל כמה כיסוי נדרש, כמה ביטוח אחראי לכיסוי, ובאילו גורמים חברות ביטוח יכולות להשתמש כדי לקבוע את התעריף שלך. במישיגן, למשל, החוק מחייב דרישות המעלות את עלות ביטוח הרכב, ללא אשמת המדינה.

נהגים לא מבוטחים נכנסים לשחק גם אם אתם מעורבים בתאונה עם נהג אחר שיש לו ביטוח רכב. לאחר התאונה, עליך להגיש תביעה מול חברת הביטוח של רכבך, ללא קשר למי אשם.

מכתב מחברת ביטוח הרכב שלך יבדוק את כיסוי ביטוח הרכב שלך, כמו גם את רישיון הנהיגה ואת לוחית הרישום שלך. ניתן להוסיף הנחות על ביטוח רכב לביטוח הרכב שלך אם הם נלקחים מדוח נהיגה.

הגדלת העודף פירושה שאתה חייב יותר אם תצטרך לתבוע נזקי התנגשות מקיפים, כך שזו דרך בטוחה לקבל ביטוח רכב זול יותר. אם אתה משלם יותר מ -130 $ פרמיות חודשיות, אולי עדיף לך לחפש חברות ביטוח רכב אחרות או לשאול את המבטח הנוכחי שלך מדוע התעריפים שלך כל כך גבוהים. וודאו כי אתם מחפשים את אותו סוג פוליסה ורמת ביטוח כאשר משווים בין חברות שונות המציעות לכם ביטוח רכב, וודאו כי אתם בוחנים את כולן כדי לוודא שתקבלו את העסקה הטובה ביותר. קבל עותק של הדוח השנתי של חברת הביטוח שלך ושל הדוח הכספי השנתי והשווה שיעורים עבור סוגים שונים של פוליסות ביטוח, כגון ביטוח רכב ואופנוע וביטוח אופנועים ואופנועים, כדי לוודא שאתה מקבל עסקה טובה עבורך. מכיוון שההשתתפות העצמית והפרמיות בביטוח רכב קשורות באופן הפוך, אתה יכול להפחית את החשבון שלך על ידי הגדלת ההשתתפות העצמית. ככל הנראה יהיו לך שני השתתפות עצמית שונה בביטוח הרכב שלך, אחד להתנגשויות ואחד עם כיסוי מקיף. המחירים משתנים בהתאם לגורמים אישיים רבים ושיעורי מדגם רק נותנים לכם מושג לגבי ביטוח הרכב הזול ביותר. התעריפים הנמוכים ביותר יכולים להגיע מחברות שונות, אז השווה את התעריפים של לפחות שלושה מבטחים הרשומים לביטוח הרכב שלך כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר עבורך.

רבות מחברות ביטוח הרכב הטובות ביותר מציעות כיסוי ביטוחי מכל הסוגים, ואתה יכול לחסוך מאות על ידי חיפוש סביב כדי למצוא את המכוניות וחברות הביטוח המציעות את המחירים הטובים ביותר למצבך הספציפי. מבטחים אזוריים וקטנים אולי יוכלו לנצח אותך, אך לרוב יש להם שירות לקוחות טוב ומציעים כיסוי טוב יותר ממבטחים גדולים – וידועים. ביטוח הרכב הטוב ביותר הוא זה שמציע פוליסות הניתנות להתאמה לצרכים שלך.

אתה יכול לוודא שאתה משלם מחיר סביר עבור ביטוח הרכב שלך מדי חודש ושאתה דואג בבוא העת להגיש תביעה. שירות לקוחות 24/7 פירושו שאתה מקבל יותר מסתם ביטוח רכב, אלא גם גישה למגוון פוליסות ביטוח וכיסוי למקרה שאתה זקוק לו.

תוכלו להשתמש בכלי השוואת ביטוח הרכב של NerdWallet בכדי לחפש עסקאות באופן מקוון. אנו ממליצים לך לקבל את עסקאות ביטוח הרכב הזולות ביותר ממספר שותפים בכדי לקבל את העסקה הטובה ביותר בקנייה של ביטוח רכב.

הפרמיות עבור ביטוח רכב עשויות להשתנות בהתאם לסוג הביטוח שאתה רוכש, כמו גם גיל, הכנסה וגורמים אחרים. בעת הצעת מחיר, חברות ביטוח רכב יבדקו את הדרך העיקרית בה אתה משתמש ברכב שלך, כמה קילומטרים אתה נוהג בשנה ומגבלות הכיסוי הביטוחי שלך. מכיוון שביטוח רכב משקלל את גורמי הסיכון הללו באופן שונה ולכן מחשב את הפרמיות שלו באופן שונה, כדאי להשוות את הצעות המחיר לביטוח רכב עם פוליסות הביטוח של חברות אחרות, ולא רק משלך. לדוגמה, אם תסתכל על מגבלת ביטוח הרכב שלך, תוכל לראות את סכום הכיסוי הכולל העומד לרשותך ואת הסכום המקסימלי עבור הפוליסות של כל חברה.

ככל שיש לך יותר מכוניות בפוליסה שלך, כך הפרמיות גבוהות יותר, וזה הגיוני באופן, אבל גם לא בדרכים אחרות.

מסיבה זו, SafeAuto מתמחה במתן ביטוח רכב משתלם המתאים לתקציב שלך במחיר הנמצא בתקציב זה.

עבור מרבית חברות הביטוח לרכב, מדובר בתהליך מקוון פשוט שניתן לבצע תוך מספר דקות. הסוכנים העצמאיים המקומיים שלנו יכולים לעזור לך להתאים את תוכנית ביטוח הרכב שלך כדי להגן על הרכב שלך ועל כל הסובבים אותך. אנו מהספקים המובילים של ביטוח רכב באזורנו ומקלים על תהליך הביטוח על ידי איחוד כל הצעות הביטוח שלך ומסירתם. בין אם אתם זקוקים לתכנית כיסוי מלאה או לתכנית חד פעמית, ל- SafeAuto יש את היכולת לענות על הצרכים שלכם במחיר משתלם.